ערכת צעדים קטנים לבתי ספר יסודיים

תודה שבחרתם להצטרף למסע שלנו ולקחת חלק עם ילדי בית הספר שלכם, בגיוס המשאבים למימון פעילות עמותת צעדים קטנים למען ילדים כמותם, רק שמוגבלים פיזית בגלל מחלת ניוון שרירים דושן-בקר, בה הם חולים.

בעזרתכם נרצה לשתף את המסר שלנו לילדים בבית הספר שיקחו חלק בפעילות  –

"כולנו שונים אבל בעצם דומים" כפי שאמר עידו קפלן שחולה במחלה, כשהיה בן 9.

 

לצורך ההסברה בבית הספר על המטרה לשמה התגייסו הילדים, הכנו עבורכם ערכת קצרה שמורכבת מסרטונים קצרים אותם אפשר להציע לנציגי התלמידים לצורך בניית מצגת לילדי בית הספר, או להקרנה בכיתות.

 

הצעה לסרטונים לילדים בבתי ספר יסודיים:

  • סרטון הסבר על המחלה לילדי בית הספר היסודי של בריינפופ – לחצו על הקישור
  • ידעתם שגם ילדים עם ניוון שרירים יכולים לגלוש? לחצו על הקישור ותראו איך עדי, נדב, עידו, ניר ונהוראי מגשימים חלום שלא העזו לחלום והם הראשונים בארץ ובעולם שממש גלשו על גלשנים בים.
  • הכלב הוא החבר הכי טוב של האדם אבל הכרתם כלב שיכול לחלוץ נעלים, להוריד גרביים, לעזור לעלות במדרגות ולבצע עוד כ 70 פעולות? הכלבים האלו עוברים הכשרה ארוכה וייעודית לשמש ככלבי שירות ולסייע לילדים ובוגרים עם מוגבלות פיזית. לחצו על הקישור ותראו את עדי ודקסטר, ממש בשלבים הראשונים של תחילת הפרויקט בארץ. דקסטר הוא האבא של לונה, שעברה הכשרה להיות כלבת השירות של עדי.
  • מכירים את עידו

 

הצעה לסרטונים לילדים בבתי ספר על-יסודיים:

  • סרטון הסבר על המחלה לילדים בחטיבות ותיכונים – לחצו על הקישור
  • עדי, נדב, עידו התראיינו לכתבה בערוץ 12 וסיפרו על חווית הגלישה שלא העזו לחלום עליה. הם הראשונים בארץ ובעולם שממש גלשו על גלשנים בים – לחצו לצפייה בסרטון
  • הכלב הוא החבר הכי טוב של האדם אבל הכרתם כלב שיכול לחלוץ נעלים, להוריד גרביים, לעזור לעלות במדרגות ולבצע עוד כ 70 פעולות? הכלבים האלו עוברים הכשרה ארוכה וייעודית לשמש ככלבי שירות ולסייע לילדים ובוגרים עם מוגבלות פיזית. לחצו על הקישור
  • אחי ואני – כילדים אנחנו מוקפים במשפחה גדולה ואוהבת. עצרנו רגע לשאול אחיות ואחים לילדים חולי דושן-בקר, במה הם הכי גאים בהם, מה מביך אותם, מה הם הכי אוהבים לעשות יחד. לחצו על הקישור ותשמעו את הזוית של להיות אח לילד עם צרכים מיוחדים.

 

כל המיזמים הללו ועוד רבים נעשים ביוזמת עמותת צעדים קטנים במטרה לשפר את איכות חיי החולים במחלה.

כל הפעילות ממומנת בעזרת תרומות ולכן עזרתכם חשובה. בעזרתכם נוכל להרחיב את השירות שלנו לחולים ובני משפחותיהם ולשפר את איכות החיים שלהם

מצורף עלון מידע קצר על פעילות עמותת צעדים קטנים ועל מחלת דושן-בקר אותם תוכלו גם כן לשתף עם הילדים.

 

אנחנו כאן לכל שאלה והתייעצות.

כנרת (מנהלת קשרי קהילה בעמותה) 050-5535563,

טלי (אמא של עידו ומנהלת העמותה) 054-6345634,

זיוה (אמא של עדי הסטנדאפיסט ויו"ר העמותה) 054-2222966