עזרים טכנולוגיים למחשב

שלט מותאם לXBOX

אפליקציה המאפשרת שימוש במצלמה של המכשיר כדי להפעיל סמן על המסך, כך שאין צורך להשתמש בידיים. עובדת עם מקלדת מסך וחינמית.


אפליקציה המאפשרת שימוש במקלדת מסך, מאפשרת שליטה על פונקציות של לחיצת העכבר כמו גרירה, הקלקה ימנית או כפולה, הכל בעזרת לחיצה בודדת ללא שימוש בכפתור נוסף מלבד קליק רגיל. כל אביזר שמפעיל עכבר יכול לשמש עם המקלדת הזו.

לאתר האפליקציה

שלט זה תוכנן בעיקר כדי לענות על צרכיהם של גיימרים עם מוגבלות בתנועה. מדובר במכשיר אחיד המסייע בהנגשת המשחקים, אליו יכולים להתחבר שלטים שונים בהתאם ליכולת המשתמש. ניתן לחבר התקנים חיצוניים כגון מתגים, לחצנים, תושבות וג'ויסטיקים כדי ליצור חווית בקר מותאמת אישית.

השלט מתאים למי שמתקשה במוטוריקה עדינה, ניתן להתאים לפי היכולות האישיות.

משטח בגודל של בול המחליף את הצורך בעכבר. בעזרת תנועות אצבע מינימליות עם מעט מאוד הפעלת כוח, אפשר לבצע את כל הפעולות בפד במקום בעכבר.

ה BJOY Ring האלחוטי למחשב מאפשר שליטת עכבר עם ג'ויסטיק של כיסא הגלגלים ללא הסיבוך של החוטים. המכשיר מאפשר שליטת עכבר על מחשב, טאבלט וסמארטפון.

תוכנת BJOY מאפשרת כיול מדויק המותאם לצרכי המשתמש. כל מאפיין יכול להיות מותאם לפי צורך, למשל: מהירות הסמן, תפקודו של כל כפתור וכיו"ב. כל ההגדרות נשמרות ואין צורך להגדירן מחדש.

הג'ויסטיק קל להתקנה ומתאים לכל מערכת הפעלה. ה BJOY RING  אידיאלי לשליטה על טלפונים, מחשבים או מכשירי תקשורת המותאמים לכיסא גלגלים ולכזה המונע על ידי ג'ויסטיק.

עכבר פה הוא פתרון לשליטה מלאה בעכבר המחשב באמצעות תנועות שפתיים. ניתן להציב אותו בפה או מתחת לשפה התחתונה.

תנועת העכבר מתאפשרת בעזרת הזזה עדינה של קצה העכבר הנראה כקשית שתיה.

ביצוע פעולות של הקלקה, בחירה, גרירה וקליק ימני נעשות בפשטות על ידי נשיפה ושאיפה לפומית העכבר או באמצעות מתגים חיצוניים.

הצבת העכבר תעשה באמצעות זרוע אוניברסלית דו מפרקית, בשילוב עם מקלדת וירטואלית המשתמש שולט באופן מלא בכל המרחב הטכנולוגי.

עכבר פה מתאים למשתמשים עם תנועה מינימלית באזור הפה.

*** המידע המובא בעמוד זה הינו לשם הדגמה בלבד. לעמותת צעדים קטנים אין כל קשר עסקי לחברות וכן העמותה אינ האחראית לטיב המצור ולאופן השימוש בו. האחריות היא על המשתמש בלבד. 

אנשי קשר

מוסד / ארגון
מרכז מילבת