מחקרים חדשים בארץ ומאגר המחקר

02/01/2017

חדשות טובות – 

בשעה טובה בי"ח הדסה קיבל אישור להתחיל מחקר לטיפול בדושן בתרופה טמוקסיפן. המחקר בניהולה של ד"ר טליה דור מיועד לילדים בגילאי 5-16 שהולכים. בקישור המצורף תוכלו למצוא מידע על המחקר. מי שעונה על הקריטריונים מוזמן ליצור קשר עם ד"ר טליה דור.

עם תרופה חדשה מאושרת בדרך ומחקרים נוספים שאמורים להתחיל בקרוב בארץ בבי"ח שניידר אנחנו רואים את חשיבות שיתוף הפעולה עם הצוותים הרפואיים לטובתם של הילדים.
זו בדיוק החשיבות של מאגר המחקר של העמותה.

לא משנה באיזו מרפאת מעקב אתם נמצאים, במידה ואתם רשומים במאגר ונמצאתם מתאימים לקריטריונים של המחקר, נפנה אליכם לעדכן אתכם בפרטי המחקר ושאלות שחשוב לשאול את הצוות החוקר, לפני שמקבלים החלטה סופית. בימים אלו אנו עורכים את השיחות.

גם כשתרופה מאושרת לשימוש, כפי שקרה השבוע, אנחנו כאן כדי ללוות ולסייע מול הקופות ומול משרד הבריאות על מנת שילדכם יוכל לקבל אותה.

מאחר ואנו נמצאים בקשר שוטף עם חברות מחקר בעולם ופועלים באופן רציף להנגיש כמה שיותר טיפולים ומחקרים לכלל החולים, חשוב להקפיד לעדכן את הנתונים שלכם במאגר. חשוב להקפיד ולעדכן בכל שינוי כמו כניסה למחקר, קבלת טיפול חדש, מס' טלפון, תרופות שהילד לוקח, תוצאות של בדיקות. כל אלו נשמרים כמובן בדיסקרטיות. קישור לעדכון ורישום למאגר

הכנו דפי מידע מסודרים על המחקרים וסוגיות שעולות, כל אלו תחת לשונית מחקר באתר העמותה.

איריס ויסמן, רכזת המחקר שלנו תשמח לסייע ולכוון בכל שאלה
050-5535590